Zadaj pytanie: 691 930 171
Sala

Sala bankietowa Factoria

Sala bankietowa Factoria łączy w jednym miejscu wszystko to, czego oczekują Goście, chcący zorganizować wyjątkową imprezę. Niezależnie od tego, czy będzie to przyjęcie weselezabawa urodzinowa, czy szkolenie dla firmy jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Poświęciliśmy wiele miesięcy, spędziliśmy długie godziny na rozpoznaniu potrzeb naszych przyszłych Gości oraz dziesiątki dni na odwiedzenie najlepszych sal w kraju, dzięki temu oddajemy do dyspozycji ofertę, która sprosta Państwa potrzebom. Zachęcamy do składania zapytań i oglądania sali bankietowej Factoria.  

W Factorii możesz zorganizować przyjęcie taneczne do 210 osób lub biesiadę (stoliki ustawione dodatkowo na parkiecie) nawet do 300 Gości. W standardzie oferujemy okrągłe stoły o różnych średnicach. Wysokiej klasy ekspres ciśnieniowy i markowa kawa zaspokoi oczekiwania smakoszy.
W upalne dni odpowiednią temperaturę zagwarantuje wydajna klimatyzacjaPodczas szkoleń i konferencji goście mają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. Oferujemy duży parking  i dogodną lokalizację. 

Przeszkolony, zgrany i sprawdzony zespół zapewni obsługę na najwyższym poziomie, a doświadczeni kucharze przygotują potrawy z wysokiej jakości, świeżych produktów. Nowoczesna kuchnia jest w stanie przygotować Catering.

Zapraszamy do działu GALERIA, gdzie zaprezentowaliśmy Factorię w całej okazałości.
Sala na 210 osóbZastawa stołowaDobra KawaLokal bez barierWi-fiKlimatyzacjaPrzewijakDuży parkingPrzejrzysta umowa
Copyright  © Sala Bankietowa Factoria 2013